Finisaż wystawy prac Marka Horowskiego

Serdecznie zapraszamy do Regionalnej Izby Pamięci w Kątach Wrocławskich na finisaż wystawy wszechstronnie uzdolnionego artysty – Marka Horowskiego. Na wystawie zobaczyć można nie tylko obrazy – głównie akwarele, ale także lampy, nagrody okolicznościowe, czy świeczniki, ponieważ Marek jest pasjonatem malarstwa, ale również świetnym metaloplastykiem. Warto dodać, że prezentowane prace są swego rodzaju dopełnieniem naszej wystawy „Wspólne dziedzictwo. Od Kanth do Kątów Wrocławskich, bowiem Marek to główny jej wytwórca – dzięki czemu tak wiernie odtworzone są elementy jej zabudowy, czy tak dopracowane detale w poszczególnych pomieszczeniach.

Finisaż wystawy odbędzie się 30czerwca o godz.18.00. Serdecznie zapraszamy!

Wystawa będzie dostępna do 30 czerwca, prace można oglądać w godzinach otwarcia Regionalnej Izby Pamięci.