GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

WSPÓŁPRACA

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu rozwija swoją sportową działalność poprzez nawiązywanie współpracy z wieloma instytucjami sportowymi i młodzieżowymi a także realizację programów sportowych.

 W Polsce ściśle współpracujemy z takimi związkami sportowymi jak  DZPN, DZPR, DZPS, ZPRP, PZBad. Realizujemy sportowe programy  Orlik, Dolnośląska Akademia Piłki Ręcznej, Akademia Młodej Gwardii itp.

W Europie współpracujemy na gruncie sportowym z miastem partnerskim Biblis. Od wielu lat nasi piłkarze nożni uczestniczą w turniejach piłkarskich w Monachium. Wspólnie z niemiecką organizacją młodzieżową BuntKickGut byliśmy gospodarzem letniego obozu piłkarskiego Summer Camp 2010. W roku 2012 nasz ośrodek był organizatorem turnieju eliminacyjnego młodzieżowego Euro TriM w piłce nożnej. Wymianę młodzieżową realizujemy dzięki współpracy z PNWM (Polsko -Niemiecka Współpraca Młodzieży) i w roku 2016 byliśmy organizatorem wymiany Polsko Niemiecko Francuskiej w ramach programu TriM Hattrick dla Europy. Od roku 2016 nasze zespoły młodzieżowe uczestniczą w amatorskich mistrzostwach świata w piłce ręcznej rozgrywanych cyklicznie  we włoskim Teramo. Nasze zespoły dziecięce uczestniczą w turniejach piłkarskich w czeskich Bystrycach nad Hostynem a plażowi piłkarze ręczni w Praskim Pragua Beach. Nasze zespoły regularnie uczestniczą w rozgrywkach o mistrzostwo Polski w takich dyscyplinach jak piłka ręczna, piłka ręczna plażowa, piłka nożna, koszykówka, badminton. Do największych sukcesów możemy zaliczyć medale plażowych piłkarzy ręcznych (2018 brąz juniorów młodszych, 2019 brąz juniorów, 2019 mistrzostwo Polski juniorek).

  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content