HARRY POTTER I MAGIA KSIĄŻEK

Zapraszamy fanów Harry’ego Pottera, ale także dzieci nie znające serii przygód o młodym czarodzieju, lubiące czytać.

Zajęcia z elementami DKK, ale także rozwijające wyobraźnię poprzez prace plastyczne oraz budujące umiejętność wypowiadania się, twórczej dyskusji i argumentowania. Oprócz zagadnień dot. książek J.K. Rowling, ukazanie powiązań z innymi utworami literackimi oraz elementami kultury. Dzieci biorące udział w zajęciach miło spędzą czas, poznają ciekawostki nt. kultury i świata, wykonają prace plastyczne, będące odzwierciedleniem danych zajęć.

Instruktor Natalia Stankiewicz – bibliotekarka, miłośniczka książek, a prywatnie fanka Harry’ego Pottera, mająca świeże spojrzenie na potrzeby czytelników.