GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

BADMINTON

Badminton jest sportem z początkami sięgającymi starożytności. Od 1992 jest to olimpijska dyscyplina sportu. Jest bardzo wszechstronną dyscypliną, która rozwija wytrzymałość, szybkość, siłę oraz gibkość. Uczy kreatywnego myślenia i wyrabia umiejętność szybkiego podejmowania trafnych decyzji. Jako, że jest to jeden z najszybszych sportów na świecie (najszybciej uderzona lotka leciała z prędkością 493km/h) kształtuje niesamowity refleks. Jesteśmy młodym klubem, ale osiągającym liczne sukcesy na arenie wojewódzkiej i krajowej. Bierzemy czynny udział w Dolnośląskiej Lidze Badmintona, gdzie już osiągnęliśmy duże sukcesy, mamy wśród naszych zawodników medalistów Mistrzostw Dolnego Śląska oraz zawodników kadry wojewódzkiej. Treningi ukierunkowane są na wszechstronny rozwój zarówno pod kątem fizycznym jak i intelektualnym. Obecnie w klubie ćwiczą dwie grupy, podzielone ze względu na wiek i poziom zaawansowania. Zachęcamy do kontaktu w sprawie treningów, chętnie odpowiemy na każde pytanie i pomożemy przygotować się na pierwszy trening!

TRENINGI

Kąty Wrocławskie, Hala Sportowa, ul. Zwycięstwa 27

poniedziałek 19:30 – 21:00

środa 18:30 – 20:00

piątek 18.00 – 19.30

 

ZAPISY NA TRENINGI 2022/2023

Zapraszamy rodziców/prawnych opiekunów uczestników oraz dorosłych uczestników do zapisów poprzez e-formularz dostępny na naszej stronie.

Pytania? Prosimy o kontakt: hala@gokiskwr.pl

 

TRENERZY

Michał Kaźmierczak – licencjonowany instruktor badmintona, absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu. Obecnie kończy studia trenerskie o specjalności Trener Przygotowania Motorycznego. Wielokrotny medalista Indywidualnych Mistrzostw Polski, ma na swoim koncie grę w Polskiej Ekstraklasie Badmintona oraz 1 Lidze Czeskiej.
Piotr Knapik – Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu na kierunku Wychowanie Fizyczne oraz Sport -nauczyciel wychowania fizycznego i trener przygotowania motorycznego. Były zawodnik siatkówki – dwukrotny medalista Mistrzostw Województwa Wielkopolskiego w siatkówce, instruktor badmintona, pływania oraz narciarstwa z 14 letnim doświadczeniem.

no images were found

Chcesz być na bieżąco? Odwiedź sekcję badmintona na facebooku:

Badminton GOKiS

  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content