LEKCJA BIBLIOTECZNA – KOMIKSY

Dnia 9 grudnia w naszej Bibliotece odbyły się zajęcia z komiksu i wyrażania emocji 😛😞😢.

Tym razem gościliśmy dzieci z klasy II SP nr 2 w Kątach Wrocławskich. Na wstępie zostało omówione, co to jest komiks, jakie ma cechy i co go wyróżnia. Nastąpiła krótka prezentacja tych, które są w zasobach Biblioteki, po czym przystąpiliśmy do omówienia emocji i sposobów ich wyrażania. Następnym krokiem był podział 👦👩 uczestników na grupy, w których to mieli stworzyć własny komiks w oparciu o jedną emocję znajdującą się na karcie pracy. Zwieńczeniem zajęć była prezentacja powstałych komiksów. Sami zobaczcie, jakie kolorowe prace powstały.