GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

JARMARK BOŻONARODZENIOWY – SCENA 17.12.22 r.

Dziś opowiemy Wam, co będzie się działo na scenie podczas Jarmarku Bożonarodzeniowego w Kątach Wrocławskich w dniu 17 grudnia🥰🥰
studio wokalne z Kątów Wrocławskich założone przez Olę Krzyżańską w 2019 roku. Limmia ma na swoim koncie liczne sukcesy o zasięgu regionalnym oraz ogólnopolskim, a także szereg koncertów o różnej tematyce.
Co roku wspiera swoimi dźwiękami największe gminne wydarzenia kulturalne!
Ola Krzyżańska & Michał Michalski
Ola Krzyżańska – zwyciężczyni programu telewizyjnego Bitwa na Głosy wraz z drużyną Kamila Bednarka oraz Michał Michalski – doktorant Akademii Muzycznej we Wrocławiu, to muzyczny duet z Wrocławia. W ich wykonaniu usłyszymy polskie kolędy i pastorałki oraz największe świąteczne przeboje polskich i zagranicznych artystów.
Band założony pod koniec 2017 r. przez grupę przyjaciół udzielających się w różnych wrocławskich zespołach, początkowo operujący pod nazwą UBB. Mama Morphine to energiczny bluesrock, który wpadnie w ucho każdemu, kto lubi stare dobre rockowe granie!
„Zła mamuśka” to cztery grzeszne dusze, które złączyło zamiłowanie do robienia hałasu i dobrej zabawy. Powstali we Wrocławiu w 2020 r. i od początku swojej działalności serwują publiczności rockowe dźwięki inspirowane klasykami gatunku z Polski i z zagranicy. Utwory z ich debiutanckiej EP-ki pt. „Tysiące mil” można było usłyszeć na antenie Radia Wnet czy Radia Wrocław Kultura, ale ich żywiołem jest scena, dlatego regularnie koncertują po Dolnym Śląsku i nie tylko, dzieląc się ze słuchaczami dobrą nowiną, że rock żyje i ma się dobrze.
zespół powstał, aby tworzyć muzykę, która będzie wynikiem wrażliwości tworzącego go duetu. Ich muzyka powstaje w domowym zaciszu i jest tworzona wspólnie przez Julię i Korneliusza- razem piszą teksty, muzykę, kręcą brzmienia. Tworzą muzykę elektroniczną mieszając za sobą te gatunki, które są im bliskie. Zespół powstał w wakacje w 2021 r.
Gokis Kąty Wrocławskie zaprasza na Jarmark Bożonarodzeniowy 🎄☃️
 
  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content