• To wydarzenie minęło.

Spotkanie autorskie z Joanną Szczepkowską

12 kwietnia - 18:00 - 20:00 UTC+2

„Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm” – zdanie to zostało wypowiedziane przez Joannę Szczepkowską i stało się symbolem przemian, które nastąpiły w Polsce w 1989 roku. Pani Joanna Szczepkowska – aktorka, pisarka, felietonistka, reżyserka, twórczyni autorskiego Teatru Na Dole. Wielokrotnie nagradzana nie tylko za kreacje aktorskie ale i za działalność społeczną i opozycyjną – będzie naszym gościem w dniu 12 kwietnia 🥰. A spotkanie poprowadzi równie utytułowana kobieta prof. dr hab. Mirosława Nowak-Dziemianowicz,  Bezpłatne wejściówki na to spotkanie możecie Państwo odebrać u nas w bibliotece, Rynek 2 Kąty Wrocławskie. Obowiązują zapisy: biblioteka@gokiskwr.pl lub telefonicznie – 721 005 552.

Data:
Godzina: