• To wydarzenie minęło.

Spektakl taneczny „Telefony” i „Morderstwo”

13 marca 2022 - 19:00 - 21:00 UTC+2

Prawdziwe, taneczne show w wykonaniu sekcji tańca nowoczesnego Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich! Na naszej scenie, już 13 marca, zaprezentują się dwie grupy – Maska i Mała Maska – które pod czujnym okiem instruktora Wojciecha Koguciuka, przygotowały fantastyczne spektakle taneczne. „Telefony” – jak głęboko telefony zadomowiły się w naszym życiu? Czy one służą nam czy my im? Tę zagadkę rozwiąże grupa „Mała Maska”, a „Maska”, w kryminale tanecznym „Morderstwo”, będzie szukać winnego zbrodni. Mamy nadzieje że wspólnie z widownią uda się nam ustalić, kto jest sprawcą. Będzie się działo! Zapraszamy!

Termin 13.03.2022

Godzina 18:00