Lekcje biblioteczne z przedszkolakami

Czwartek i piątek upłynął nam w bardzo miłym towarzystwie 🌸🐻
A to za sprawą dwóch grup z Przedszkola Publicznego w Kątach Wrocławskich. Najpierw były to Stokrotki, następnego dnia Misie. Spotkaliśmy się, żeby, porozmawiać o tym, jak wykorzystać rzeczy, których już nie potrzebujemy. Jak nadać przedmiotom tak zwane drugie życie. Przeczytaliśmy również krótką, ale jakże ciekawą 📖 książkę pt. „Płaszcz Józefa”, która doskonale pokazuje jak, możemy zmienić stary płaszcz w zupełnie inne rzeczy i cieszyć się nimi przez kolejne lata.
Na koniec spotkania zamieniliśmy się w głównego bohatera naszego opowiadania i tworzyliśmy płacze za pomocą ✂️🖍📃 papieru, filcu i kredek.