Jagódki w bibliotece

Co zrobić, kiedy wiosną za oknem jest szaro, buro i ponuro? Oczywiście przyjść do biblioteki w Kątach Wrocławskich. Tak też zrobiła grupa „Jagódki” z Przedszkola Publicznego nr 2 w Kątach Wrocławskich. Na początek nasi mali goście „rozejrzeli” się po bibliotece, mieli okazję zobaczyć, jak wygląda praca bibliotekarza. Niektórzy zadeklarowali chęć pracy w bibliotece w przyszłości. Następnie wysłuchały opowiadanie E. Kozyry- Pawlak pt. „Liczypieski”. Jak się okazało, matematyka nie stanowi dla „Jagódek” żadnego problemu. Świetnie poradziły sobie z liczeniem, jak również z pracą plastyczną, która polegała na wyklejeniu obrazków za pomocą papieru, filcu i bibuły. Pięknie dziękujemy za wspólnie spędzony czas.