Biblioteczny konkurs z okazji Dnia Książki

📢 Uwaga, uwaga 📢
KONKURS 😍.
Z okazji Światowego Dnia Książki 📚 i Praw Autorskich, przypadającego na 23 kwietnia, Biblioteka GOKiS Kąty Wrocławskie wraz z filią biblioteczną w Smolcu, ogłasza konkurs 📚. Polega on na samodzielnym stworzeniu „Plakatu Promującego Czytelnictwo” w oparciu o poniższe wskazania:
• dowolna technika pracy (farby, kolaż, plastelina itp.)
• format pracy A3 lub A4✍,
Konkurs skierowany jest do dzieci w trzech kategoriach wiekowych: od 5 do 7 lat, od 8 do 10 lat oraz od 11 do 14.
Prace wraz z załącznikami należy składać do 19 kwietnia w bibliotekach w Kątach Wr. lub w Smolcu. Prosimy zapoznać się ze szczegółami zapisanymi w regulaminie konkursu, który jest dostępny wraz potrzebnymi załącznikami poniżej.
Czekamy na Wasze prace 🙂. Przewidujemy atrakcyjne nagrody 😍🎁.
Przydatne linki: