Nowa wystawa czasowa w Regionalnej Izbie Pamięci

Od  7. marca zapraszamy na wystawę prac Ewy Milian. Co pisze artystka o sobie?
11 lat temu rozpoczęła się moja przygoda artystyczna. Były to początki malarstwa olejnego i w miarę wolnego czasu doszkalałam się z rysunku. Malarstwo daje nieograniczone możliwości, ponieważ farby te wolno schną i można nakładać kilka warstw, dzięki temu można nanieść poprawki w dowolnym momencie. Po kilku latach postanowiłam powrócić do podstaw z rysunku, dlatego że czegoś mi w tych obrazach zaczynało brakować. Udało mi się trafić na kurs, który zdecydowanie podniósł mój poziom w rysunku, czego nawet się nie spodziewałam. Obecnie rysuję portrety realistyczne ludzi i zwierząt w ołówku ze zdjęć na zamówienie w formacie A4 i A3 na gładkim bloku. Od czasu do czasu również wykonuję portrety zwierząt w kredce(psy, koty). Używam do nich bloku z bawełny, kredek carand’ache i faber castell polychromos.
Wpadajcie i podziwiajcie!
Wystawa dostępna w godzinach pracy Izby Pamięci do końca marca!