DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI

DYSKUSYJNY KLUB KSIĄŻKI – gratka dla miłośników dyskusji o literaturze!

Jeśli chcesz porozmawiać o literaturze w miłym gronie i wyjątkowej atmosferze lub masz ochotę posłuchać dyskusji nad kubkiem gorącej herbaty, kawy, chrupiąc ciastko, to serdecznie zapraszamy na pierwsze informacyjne spotkania Dyskusyjnego Klubu Książki organizowane na terenie naszej gminy przez Gminną Bibliotekę Publiczną w Kątach Wrocławskich.

Zapraszamy osoby dorosłe zainteresowane poszerzeniem literackich horyzontów. Obiecujemy luźną atmosferę, bez presji i zadęcia. Będziemy czytać dla przyjemności, dyskutować z potrzeby i spotykać się w dogodnych terminach.

Nie martwcie się, jesteśmy w trakcie organizacji. Być może uda się nam spotkać jeszcze w innych miejscach na terenie naszej gminy.

Szczegółowy plan spotkań na plakacie.  Nie obowiązują zapisy.

Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!