GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Spotkanie z podróżniczką – Joanną Mostowską

Pozostając w temacie Dnia Kobiet chcielibyśmy zaprosić Państwa na spotkanie z jedną bardzo wyjątkową osobą – Asią Mostowską – która od niedawna jest mieszkanką naszej gminy. Niektórzy z Państwa już ją znają – w ubiegłym roku opowiadała w Izbie Pamięci o swoich pasjach. Tym razem opowie o swojej najnowszej wyprawie – pierwszym w świecie przejściu drugiego po Tybecie najwyższego płaskowyżu świata, czyli położonej w północnym Pakistanie, na wysokości 4200 m, śnieżnej pustyni Deosai.

Asia to, jak sama o sobie pisze,  podróżniczka, polarniczka i biegaczka. Ma na koncie wiele wypraw w rejony arktyczne i okołoarktyczne, m.in. zimowy trawers Islandii. Ukończyła kilkanaście ultramaratonów górskich o długości powyżej 100 km. Znana jest jako założycielka warszawskiej klubokawiarni podróżniczej
„Południk Zero”. Obecnie mieszka na Dolnym Śląsku, gdzie zawodowo zajmuje się produkcją wina. Ponadto wychowuje czwórkę dzieci.

Kto jej jeszcze nie zna, niech czym prędzej to nadrobi – spotkanie odbędzie się w Regionalnej Izbie Pamięci już 11 marca o godz. 17:30! Wstęp wolny! Zapraszamy!

 

  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content