Biblioteczne Biuro Detektywistyczne z agentem 007

Na spotkaniu Bibliotecznego Biura Detektywistycznego nie mogło zabraknąć najsłynniejszego tajnego agenta wszechczasów – Jamesa Bonda. Najpierw rozwiązaliśmy krzyżówkę. Następnie poznaliśmy imię i nazwisko autora książek o agencie 007 i dowiedzieliśmy się, że postać ta wzorowana była na prawdziwym podwójnym szpiegu. A potem zabraliśmy się do pracy i powstały plakaty filmowe – oczywiście promujące nowy film serii o agencie Jej Królewskiej Mości (nieco z przymrużeniem oka). A wszystko to przy największych hitach z serii – „Goldeneye”, „The Living Daylights” czy „Diamonds are forever”.  Zobaczcie zdjęcia!