Wystawa czasowa w Izbie Pamięci – Wielka Lechia – wielka ściema

W historii, zwłaszcza tej zamierzchłej wciąż więcej jest pytań niż odpowiedzi. Czy wiecie, co działo się na ziemiach polskich, zanim jeszcze pojawił się tu Mieszko I? Czy prawdą jest, że ziemie te zamieszkiwali nasi przodkowie, zwani Lechitami? A może to tylko legenda?
Jeśli chcielibyście dowiedzieć się, co jest prawdą, co mitem, zapraszamy na wystawę czasową przygotowaną przez Muzeum Początków Państwa Polskiego w Gnieźnie.
Wystawa znajduje się w Regionalna Izba Pamięci w Kątach Wrocławskich i jest dostępna dla zwiedzających w godzinach naszej pracy.
Zwyczajowo również proponujemy tematyczną lekcję muzealną dla klas 4-8 – zapraszamy do rezerwacji terminów: telefonicznie 500 287 000 lub mailowo: izba.pamieci@gokiskwr.pl