Arcysztuczki cz. 3 – Emocje!

Zapraszamy na kolejne zajęcia z cyklu ArcySztuczki – tym razem porozmawiamy o emocjach 🙂  To już 11 lutego 2024 r. o godz. 11.00!

ArcySztuczki to cykl rodzinnych spotkań wprowadzających uczestników do świata nieograniczonej wyobraźni, jaki otwiera przed nami sztuka. Na zajęciach skupimy się na przeszłości, a więc historii sztuki, nie zapominając jednak o łączących nas – ludzi doby AI – z tą historią powiązaniach.
Zajęcia dla dzieci w wieku 7-12 lat, wymagane przybycie z opiekunem 😄

Zapisy: izba.pamieci@gokiskwr.pl
11 lutego (niedziela), godz. 11.00

Prowadząca: Olga Leroch – mgr historii sztuki, edukatorka muzealna, która doświadczenie zdobywała m.in. współpracując z wrocławskim Muzeum Współczesnym, Muzeum Narodowym czy Muzeum Pana Tadeusza. Na terenie Gminy Kąty Wrocławskie kojarzona raczej z działalnością muzyczną 🤩😉