Karnawał tematem lekcji bibliotecznej

Jak karnawał to bal, a jak zabawa to w najlepszym towarzystwie! W piątkowy poranek dzieciaki z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w  Kątach Wrocławskich dowiedziały się co nieco o początkach karnawału oraz najsłynniejszych festiwalach świata – tych w Wenecji oraz Rio de Janeiro. Następnie wykonały prześliczne maski – kolorowe, błyszczące, z piórkami i kryształkami! A potem wraz z paniami wychowawczyniami oraz naszą Natalią bawiły się do rytmu najsłynniejszych karnawałowych przebojów, poprzebierane w najróżniejsze stroje! Sami zobaczcie, jak świetnie się bawiły! By złapać nieco oddechu przed powrotem do szkoły, czytały i przeglądały wybrane prze siebie książki. Serdecznie dziękujemy za wizytę oraz za przepiękne laurki.