Koncert Śladami Komedy i Paryża

Koncert Jazzowy ŚLADAMI KOMEDY I PARYŻA 🎺🇫🇷
Wąskie uliczki stolicy Francji, biało-czarne kadry etiud filmowych Romana Polańskiego… kulturowa fuzja muzyki polskiego romantyzmu i jazzowej ekspresji Komedy na scenie GOKiS w Smolcu.
Karol Dobrowolski to polski skrzypek i kompozytor jazzowy, który od lat mieszka i pracuje w regionie Paryża. Do koncertu w Smolcu Karol Dobrowolski zaprosił Ygora Przebindowskiego, z którym znają się jeszcze z czasów studiów na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej w Katowicach i chętnie ze sobą współpracują i grają. Ygor to multiinstrumentalista oraz znakomity kompozytor.
22.11.2023, godz. 19.00
🔹Bilety w cenie 35 zł dostępne na platformie ActiveNow
🔹Formularz zapisu na wydarzenie: https://zapisy.activenow.pl/gminny-osrodek-kultury-i…/
🔹Płatność tpay do dnia 15.11. Nieopłacone rezerwacje zostaną anulowane. Link do płatności zostanie przesłany mailem po zapisie.
🔹Rezygnacja z udziału w koncercie po dniu 15.11. wiąże się z brakiem możliwości zwrotu środków za bilet.
W takiej muzyce piękno tkwi, do zobaczenia w GOKiS…. C’est la vie!
À bientôt!