GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Sponsorzy i Partner Dożynek Gminnych 2023

Dożynki zbliżają się wielkimi krokami 😍🥰
A my dziękujemy naszym sponsorom za wsparcie i zaufanie❗️❗️❗️
Jesteście niezastąpieni 🥰
 
SPONSOR ZŁOTY:
Należy do grupy Spółek ALBA z branży gospodarki odpadami. Główną misją firmy jest recykling odpadów. Celem WPO ALBA jest ponowne wykorzystanie odpadów lub odzysk energetyczny, np. prąd czy ciepło. Od 2001 r. firma jest odbiorcą odpadów z gminy Kąty Wrocławskie. W namiocie sponsorskim będzie można zrobić sobie bezpłatne zdjęcie w fotobudce.
Rodzinna firma z tradycjami, prowadząca działalność na rynku budownictwa już od 1991 r. w trzech idealnie uzupełniających się liniach biznesowych, są to: fabryki betonu, kopalnie kruszywa oraz inwestycje deweloperskie. Sanbet od wielu lat jest wiodącym producentem betonu towarowego, a do jego produkcji wykorzystywane są najlepsze kruszywa, oczywiście pozyskiwane z własnych kopalni. Wiedza i doświadczenie pomaga w realizacji inwestycji deweloperskich na terenie Wrocławia oraz jego okolic!
Generalny wykonawca przemysłowych instalacji sanitarnych w Polsce i Europie. Firma gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług, doskonałe zorganizowanie i pełen profesjonalizm, który niezmiennie utrzymują od początku istnienia. Od ponad 13 lat dostarczają skutecznych i innowacyjnych rozwiązań w zakresie inwestycji i projektów HVAC. Stawiają na najwyższą jakość usług, co zostało potwierdzone przyznaniem certyfikatu jakości ISO 9001.
Wśród dotychczasowych realizacji znajdują się wielkopowierzchniowe hale produkcyjne, magazyny, centra dystrybucyjne, galerie handlowe, fabryki, biurowce oraz budynki użytku publicznego. C&M wykonała instalacje w fabrykach LG, Tesli, VW, Mercedesa, Centrach Dystrybucji Lidl, Pepsi, CH Magnolia Park, Ikea, Aleja Bielany, Wroclavia i wielu innych. Na stoisku sponsorskim pracownicy firmy opowiedzą o wolnych stanowiskach w firmie.
Firma działa na terenie całego kraju, gwarantując jakość przez cały okres inwestycji. Posiadają własne magazyny paneli fotowoltaicznych, pomp ciepła i innych elementów instalacji, co pozwala w krótkim terminie realizować usługi i dotrzymywać danego słowa. Co istotne, cały proces tworzenia i serwisowania instalacji przebiega w oparciu o doświadczenie i pracę specjalistów, projektantów, ekip monterskich oraz serwisantów. Zachęcamy do odwiedzenia stoiska sponsora!
 
SPONSOR SREBRNY:
Spółka PERI rosła stopniowo i do dnia dzisiejszego jest własnością założycielskiej rodziny. Firma została założona w 1969 r. jest jednym z największych światowych producentów deskowań i rusztowań. Poza siedzibą główną i zakładem produkcyjnym w Weissenhorn koło Ulm w Niemczech, działa na świecie 70 córek i 140 centrów logistycznych. Jej siedziba w Kątach Wrocławskich mieści się przy ul. Przemysłowej 1.
Firma Mabud Investment jest dealerem marki Stihl, Milwaukee, Dynapac, Briggs&Stratton, posiada również serwis maszyn.
Sklep i serwis znajdują się w Pełcznicy przy ul. Prostej 11.
Firma oferuje wszystkie rodzaje ubezpieczeń na terenie całej Polski.
W swojej ofercie posiadają propozycje ubezpieczeniowe od ponad 30 różnych towarzystwach. Dopasowują ubezpieczenia cenowo i zakresowo dla każdego klienta. Siedziba firmy mieści się w Kątach Wrocławskich przy ul. Zwycięstwa 19-21.
 
SPONSOR BRĄZOWY:
Firma zajmuje się transportem od 1967 r. i oferuje różnego rodzaju usługi logistyczne. Z małej rodzinnej firmy założonej w Holandii – Schavemaker stał się nowoczesnym przedsiębiorstwem posiadającym oddziały w 5 krajach w Europie. W Polsce firma działa od 2004 roku i została ulokowana w Kątach Wrocławskich, gdzie prowadzi działalność związaną z transportem i magazynowaniem. Strategią spółki jest rozwój nowoczesnych usług logistycznych oraz współpraca z lokalnymi firmami. Schavemaker stawia na lokalną społeczność, tworząc nowe miejsca pracy oraz dając możliwość rozwoju zawodowego.
Firma jest jednym z największych europejskich producentów artykułów gospodarstwa domowego. Na świecie działa od 50 lat, od 25 lat w Polsce, zatrudnia około 2000 pracowników. W Kątach Wrocławskich, przy ul. Nowowiejskiej 32, w nowoczesnym, stale rozwijającym się zakładzie, produkują szeroki asortyment produktów dla gospodarstwa domowego. Wszystkie ich produkty są certyfikowane.
Firma proponuje przewozy autokarowe oraz wynajem busów, autokarów i autobusów, które zapewnią bezpieczną i komfortową jazdę. Pojazdy są wygodne, posiadają nowoczesne wyposażenie, m.in. DVD/TV, lodówka, barek. Firma zapewnia transport do najodleglejszych zakątków naszego kraju, jak i Europy. Jako licencjonowany przewoźnik gwarantują bezpieczną jazdę, zgodną ze wszystkimi wytycznymi transportowymi Unii Europejskiej. Siedziba znajduje się w Kątach Wrocławskich przy ul. 1 Maja 58.
 
PARTNER:
Uczniowski Klub Sportowy Luks zrzesza zarówno młodzież, jak i dorosłych sympatyków łucznictwa. Dzięki ich uprzejmości mieszkańcy naszej gminy będą mogli sprawdzić swoje siły podczas łuczniczego paintballu, strzelania tarczowego oraz flu-flu.
Czeka na Was moc atrakcji: występy, muzyka, konkursy, nagrody, gastronomia, służby mundurowe, wesołe miasteczko, potężna strefa bezpłatnych atrakcji 🥳🤩
 
Poprzedni Post
  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content