Goście z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy zwiedzili Izbę Pamięci

W ubiegły piątek mieliśmy ogromna przyjemność gościć członków Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w naszych izbowych progach.  Nasi goście podziwiali wystawę główną „Wspólne dziedzictwo. Od Kanth do Kątów Wrocławskich”, żeby nieco cofnąć się w czasie i spojrzeć na Kąty z innej perspektywy. Podczas prezentacji multimedialnej o minerałach zapoznaliśmy naszych gości z wiedzą o kamieniach szlachetnych, by na koniec móc podziwiać wystawę czasową, na której zgromadzone są piękne okazy dolnośląskich agatów, septarii, ametystów oraz fluorytów.

Pięknie dziękujemy za wpis do księgi pamiątkowej i serdecznie dziękujemy za odwiedziny!

Zdjęcia pochodzą z profilu facebookowego Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Kątach Wrocławskich.