Muzyczny Wehikuł Czasu w bibliotece

Na ostatnim przed wakacjami Muzycznym Wehikule Czasu 🥳 tyle się działo! Rozpoczęliśmy spotkanie od poloneza przez całą bibliotekę, a następnie odpoczęliśmy przy utworze 🐠🐡 „Akwarium” Camila Saint – Saensa. Pobawiliśmy się balonami do 🎼 dźwięków „Poranka” Edwarda Griega, a przy „Marszu tureckim” W.A. Mozarta sami stworzyliśmy 🪘🥁🎸 małą orkiestrę. Tradycyjnie zaśpiewaliśmy piosenkę o żabkach i wiewióreczce, a na koniec zrelaksowaliśmy się oglądając 📖 książeczki.
Serdecznie dziękujemy Pani Iwona Leroch za wspaniałe całoroczne zajęcia, które bawiły, uczyły i pozwoliły nam obcować z muzyką klasyczną. Teraz wiemy, że na pewno nie jest nudna!😊