GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Projekcja filmu Opiekun 21.06.23 r.

Parafia pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich zaprasza na bezpłatną projekcję filmu Opiekun.

🌏21 czerwca 2023 r. o godzinie 19.00 w Gokis Kąty Wrocławskie ul. Zwycięstwa 23 w sali widowiskowej.
💥Ilość miejsc ograniczona! Obowiązują zapisy:
🔹 po mszach świętych w zakrystii w Kościele pw. Św. Ap. Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich,
🔹 osobiście w GOKiS w Kątach Wrocławskich u. Zwycięstwa 23, I piętro dział programowy (pn-pt godz. 8.00-16.00),
🔹 telefonicznie w GOKiS 71 316 61 41 wew. 16, 691 733 918 (pn-pt godz. 8.00-16.00),
🔹 www.gokiskwr.pl w zakładce zapisy na wydarzenia 

Film Opiekun opowiada o borykającym się z kryzysem małżeńskim dziennikarzu, który dostaje polecenie, by zająć się współczesnymi historiami ludzi, w których życie w cudowny sposób wkroczył św. Józef. Znakomicie zapowiadająca się skrzypaczka filharmonii i jej mąż, ambitny dziennikarz lokalnego radia, przechodzą kryzys małżeński. Przez narastające problemy i ciągły brak pieniędzy Dominika (Karolina Chapko) zaczyna się interesować bogatym biznesmenem (Radosław Pazura), a Robert (Rafał Zawierucha) nie radzi sobie z rozpadem rodziny. Gdy dostaje od szefa zadanie opowiedzenia niecodziennych historii pielgrzymów przybywających do pobliskiego sanktuarium św. Józefa, twierdzących, że przydarzył im się cud, odkrywa, że także jego historia ma wiele wspólnego z milczącym opiekunem Świętej Rodziny. Czy w kulminacyjnym momencie, gdy będzie musiał podjąć decyzję, która zaważy na losach jego rodziny, zachowa się jak… św. Józef?
Opiekun to film z elementami dokumentu, w którym oparta na faktach historia rodzinna Roberta i Dominiki staje się pretekstem do głębszej opowieści o ewangelicznej postaci ziemskiego opiekuna Jezusa i roli, jaką odegrał w życiu wielu współczesnych ludzi.
OBSADA: Karolina Chapko, Rafał Zawierucha, Radosław Pazura, Maja Barełkowska, Oliwier Kaftanowicz, Maciej Grzybowski, Lech Wierzbowski, Malwina Brych, Jakub Łopatka, Witold Łuczyński,Karol Biskup, Jakub Wierzejski, Aleksandra Pałka – Łopatka, Izabela Beń-Olejniczak, Sebastian Grochowicz Zbigniew Antoniewicz, Bożena Grzybowska, Jacek Lecznar, Maciej Słota, Wojciech Masacz, Andrzej Róg, Małgorzata Kałędkiewicz, Sebastian Oberc, Tobiasz Krakowski, Dariusz Sosiński, Dawid Żeczow.
CZĘŚĆ DOKUMENTALNA: ks. dr Jacek Plota – kustosz Sanktuarium św. Józefa w Kaliszu; ks. dr Andrzej Latoń – prezes Polskiego Studium Józefologicznego; s. dr Dolores – Danuta Siuta CSSJ – józefolog; abp Grzegorz Ryś – historyk Kościoła; s. Anna Reczko – urszulanka SJK; Andrzej Lewek; Mężczyźni św. Józef.

  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content