Zajęcia w bibliotece

W ostatnim dniu 📅 maja już tradycyjnie w naszej bibliotece odbyły się zajęcia dla dzieci z cyklu 🤖 Lego Boost oraz 🎲 Strefa gier planszowych.
Na tych pierwszych nasi młodzi uczestnicy poprzez zabawę mogą uczyć się 🎮 tworzenia i programowania robotów z klocków LEGO. Drugie zajęcia to świetna zabawa i rozwijanie wyobraźni 🤩 dzięki grze planszowej Talisman – magia i miecz, w której celem jest dotarcie do Korony Władzy, znajdującej się na środku planszy, a następnie wyeliminowanie przeciwnika z gry za pomocą Zaklęcia Rozkazu.
Jak zwykle uczestnikom zajęć 😊dopisywał świetny humor i wszyscy dobrze się bawili 🥳