Spotkanie autorskie z Moniką Kowalską w bibliotece

W minione sobotnie, późne popołudnie  w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kątach Wrocławskich odbyło się spotkanie autorskie  z Moniką Kowalską, autorką popularnej serii „Dwa Miasta”, której książki cieszą się ogromnym zainteresowaniem w naszej bibliotece.
Nasza gościni opowiedziała o bohaterach swoich książek, o swojej pracy, o dniu codziennym, o lwowskich korzeniach i pamiątkach rodzinnych, a nawet podzieliła się informacjami o kulinarnych przysmakach Lwowiaków. Nie brakło też informacji o najnowszej, już czwartej  książce „Powrót do Lwowa”, która jest dostepna w księgarniach i oczywiście w naszej bibliotece.
Było bardzo miło. Uczestnicy toczyli ciekawe rozmowy z autorką. Można było kupić książki Pani Moniki z jej podpisem i specjalną dedykacją. A całości dopełniła mała przekąska zapewniona przez Bistro w Siodle.  Zobaczcie fotorelację!