Akademia PZU Futbol Plus w Kątach Wrocławskich!

Miło nam poinformować że GOKIS Kąty Wrocławskie dołączył do projektu PZU Futbol Plus

Jest to ogólnopolski projekt przeznaczony dla dzieci i młodzieży z różnymi niepełnosprawnościami (intelektualnymi i ruchowymi), który promuje tę wyjątkową odmianę piłki nożnej i pomaga organizować ogólnokrajowe turnieje.

Idea PZU FUTBOL PLUS polega na łączeniu w jednej drużynie dzieci z bardzo różnymi rodzajami niepełnosprawności.

W ramach działań GOKIS Kąty Wrocławskie będzie prowadził nieodpłatne zajęcia piłki nożnej oraz organizował turnieje o ogólnopolskim zasięgu.

Akademia Kąty Wrocławskie została objęta wsparciem merytorycznym i finansowym oferowanym przez projekt.

Pierwsze treningi już od 14 kwietnia o godzinie 17.00 na boisku piłkarskim przy ul. Brzozowej 4 w Kątach Wrocławskich.

Szczegółowe informacje i zapisy pod nr tel. 697 068 743