GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Wspierajmy! Pomagajmy! Fundacje na Jarmarku Wielkanocnym 1 i 2 kwietnia 23 r.

Wspierajmy! Pomagajmy!
Już 1 i 2 kwietnia podczas Jarmarku Wielkanocnego w Kątach Wrocławskich będą z nami:
💚 Rodzina i przyjaciele małej Lena Szczepańska ze Smolca, która jest podopieczną Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą”.
Dziewczynka choruje na ZESPÓŁ RETTA – choroba dotyka jedynie dziewczynki, zamyka je w sobie, odbiera zdolność mowy, chodzenia, kontroli nad ciałem!
O takich dziewczynkach mówi się „Milczące Anioły”. Lena może komunikować się ze światem tylko w jeden sposób – ruchami gałek ocznych. Jedyną nadzieją jest leczenie w Stanach Zjednoczonych. 12 czerwca Lenka ma zostać przyjęta do Cleveland Clinic w Ohio. Podawanie leku ma trwać kilkanaście miesięcy. Następnie zostaje oczekiwanie na terapię genową, dzięki której jest szansa na całkowite pokonanie choroby, gdy Lenka skończy 5 lat. Jedynym problemem jest cena – terapia w Stanach to koszt co najmniej pół miliona złotych. To jednak nasza szansa, jedyna, jaką ma dziewczynka! Rodzice wierzą, że leczenie zatrzymamy postępy choroby, a ich córeczka otrzyma szansę na naprawdę szczęśliwe dzieciństwo!
Zachęcamy do odwiedzenia stoiska, na którym będzie można zakupić rękodzieło wielkanocne dzieci ze Szkoły Podstawowej w Smolcu, a także słodycze, ciasta wielkanocne, można również wziąć udział w loterii fantowej.
💚 Stowarzyszenie Zwierzeca Nadzieja
Ich celem jest ochrona zwierząt oraz niesienie pomocy zwierzętom bezdomnym oraz wolnobytującym. Podejmują działania mające na celu adopcję zwierząt bezdomnych. Organizują domy tymczasowe dla bezdomnych zwierząt.
Przeprowadzają leczenie i rehabilitację zwierząt oraz sterylizację i kastrację zwierząt bezdomnych. Działania Stowarzyszenia są całkowicie non-profit, współpracują z organizacjami i osobami fizycznymi z terenu całej Polski. Współpracują z urzędami i wspierają osoby pomagające zwierzętom, przekazując darmowe talony na kastracje.
Zachęcamy do odwiedzenia stoiska Stowarzyszenia Zwierzęca Nadzieja i do wsparcia zbiórki w tym szczytnym celu.
  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content