GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

AUDYCJE MUZYCZNE – DRUGA EDYCJA

Z ogromną radością informujemy, że od kwietnia Gokis Kąty Wrocławskie rozpoczyna drugą edycję audycji muzycznych dla placówek oświatowych!
Jest to kontynuacja zeszłoroczej oferty, tym razem pod nazwą „Najpiękniejsza ze wszystkich jest muzyka polska”. Zapraszamy do zapisów zarówno placówki, które brały udział w pierwszej edycji, jak i te, które jeszcze nie uczestniczyły w tych niesamowitych spotkaniach z kulturą i muzyką.
Tegoroczne audycje muzyczne skupią się na zapoznawaniu najmłodszych z polską sztuką ludową poprzez prezentację tańców narodowych, z historią Polski i Polaków na przykładzie kultury i sztuki ludowej.
Najbliższe audycje planowane są w terminach 17-19.04.2023 r. oraz 24-26.04.2023 r., mogą one być przeprowadzone w siedzibie organizatora Gokis Kąty Wrocławskie ul. Zwycięstwa 23 lub w placówce oświatowej – dla 3-4 oddziałów jednocześnie. Rezerwacji należy dokonać w Dziale Programowym, tel. 71/316-61-41 lub 691-733-918, programowy@gokiskwr.pl. Za audycje pobierana jest symboliczna opłata – 7 zł za osobę (opiekunowie bez opłat).
Audycje prowadzone są przez Państwa Iwonę i Piotra Lerochów – małżeństwo muzyków, którzy od lat prowadzą zajęcia dydaktyczne w szkołach i ośrodkach kultury. Państwo Leroch są także założycielami Zespół Muzyki Polskiej MOKOSZA uhonorowanego m.in. przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego odznaką „Zasłużony dla Kultury Polskiej”.
  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content