Wernisaż wystawy „Moja wielka wołyńska rodzina”

W piątkowy wieczór w Regionalnej Izbie Pamięci odbył się wernisaż wystawy Dariusza Kanaka „Moja wielka wołyńska rodzina”. Przez siedem lat autorowi wystawy udało się zgromadzić wiele pamiątek zdjęć, dokumentów, przedmiotów., które do 31 marca będzie można zobaczyć w Izbie Pamięci.
Serdecznie dziękujemy wszystkim Państwu – zaproszonym gościom, mieszkańcom gminy, władzom gminy, przedstawicielom stowarzyszeń, którzy tak licznie przybyliście do nas w ten piątkowy wieczór.
Szczególnie ciepłe podziękowania kierujemy w stronę autora wystawy Pana Dariusza Kanaka – proszę przyjąć nasze gratulacje!
Dziękujemy także Panu Piotrowi Lasocie, autorowi książki „Cena wyboru. Blizny Wołynia” za uświetnienie wernisażu.
Wystawę będzie można zobaczyć do 31 marca w godzinach otwarcia Regionalnej Izby Pamięci tj.:
Wtorek – 8.00-16.00
Środa – 8.00-16.00
Czwartek – 12.00-18.00
Piątek – 8.00-16.00
Sobota – 10.00-16.00

Za zdjęcia dziękuję Marcie.