GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

XXII Ogólnopolskie Zimowe Spotkania Taneczne

4 lutego sala widowiskowa Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich była najbardziej roztańczonym miejscem w naszej Gminie, a to za sprawą blisko pięciuset tancerzy którzy przybyli do nas z różnych stron Polski aby zaprezentować swoje taneczne talenty podczas XXII Ogólnopolskich Zimowych Spotkań Tanecznych.

Jury w składzie Jacek Owczarek, Magdalena Rostkowska, Gorzkiewicz Patryk oceniło blisko 140 występów w wykonaniu dzieci, młodzieży oraz dorosłych, w czterech kategoriach tanecznych: Solo Show, Duet Show, Formacje Show i Me against the music oraz czterech kategoriach wiekowych: do 10 lat, 11-15 lat, 16-30 lat oraz powyżej 30 lat.

Turniej rozpoczął się o godzinie 10:00 i był podzielony na trzy bloki. Każdy z nich dostarczył nam wiele wrażeń, wzruszeń i emocji. Mogliśmy podziwiać piękne stroje i w szczegółach dopracowane choreografie. W przerwach między blokami wspólnie się bawiliśmy i smakowaliśmy pyszną zupę przygotowaną przez P.H.U. Max-Pol Paweł Bilski. Wszystko to zostało uwiecznione na profesjonalnych zdjęciach wykonanych przez Fotografia WJAMM.

Zwycięzcy tanecznych zmagań otrzymali nagrody pieniężne oraz statuetki Hand Made które wręczyli im Burmistrz Miasta i Gminy Kąty Wrocławskie Julian Żygadło, Zastępca Burmistrza Krzysztof Wróblewski oraz szanowne Jury. Zostały również przyznane wyróżnienia i nagrody specjalne w formie gadżetów. Dla Wszystkich uczestników przygotowano dyplomy i worko-plecaki z logiem wydarzenia. 

  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content