bal w bibliotece

Ach🤩, co to było za piękne spotkanie😄. W ten wtorek z wielkim impetem rozpoczął się 🎼„Muzyczny Wehikuł Czasu”.

Uczestnicy szczególnie dopisali. To dzieki Pani Iwona Leroch zarówno 👧👦mali, ale też 👩‍🦳🧔👩 dorośli pięknie tańczyli poloneza przez caaaaałą naszą bibliotekę. Nie mogło zatem zabraknąć 🎹 „Poloneza” Wojciecha Kliara. Zapoznaliśmy się również z takimi utworami jak „Menuet” i „Badinerie” Jana Sebastiana Bacha, „Akwarium” Camille Saint-Saens. Tańczyliśmy 💃💃walca w rytm utworu „Nad pięknym modrym Dunajem” Jana Straussa. Oj, działo się!!! Była to piękna, niezapomniana podróż w gamę 🎼🎼dżwięków. Zobaczcie fotorelację⬇️. Na kolejne spotkanie zapraszamy już wkrótce. Do zobaczenia🤩.