LEKCJA BIBLIOTECZNA Z ELMEREM

Nowy rok w Gminnej Bibliotece Publicznej w Kątach Wrocławskich rozpoczęliśmy wizytą ☀️ Słoneczek z Przedszkola Publicznego w Kątach Wrocławskich, które zawitały do nas 5 stycznia.

Dzieci po zapoznaniu się z biblioteką, księgozbiorem i pracą bibliotekarza, przeszły do Bajecznego Zakątka, gdzie wysłuchały historii niezwykłego 🐘 słonia – Elmera. Potem same ułożyły tego przemiłego bohatera z trójkątów i kwadratów według podanego wzoru. Wyszło im bardzo ładnie, prawda? 🙂 Następnie było kolorowanie rozmaitych 🐘 słoni oraz przeglądanie 📚 książek, co zawsze sprawia dzieciakom wiele frajdy! Serdecznie dziękujemy za wizytę 👧🧒 dzieciom oraz 👩‍🦰👩‍🦱 paniom.