PRZEDŚWIĄTECZNA LEKCJA BIBLIOTECZNA

W przedświąteczną środę Gminną Bibliotekę Publiczną odwiedziła klasa 3 z SP nr 2 w Kątach Wrocławskich.

Przeczytaliśmy 📖 rozdział książki Astrid Lindgren „Jak obchodzimy w Bullerbyn Gwiazdkę”. A potem rozmawialiśmy 🗣 o naszych rodzinnych tradycjach świątecznych. Kolejnym zadaniem było „rozebranie” choinki 🎄 – za bombkami kryły się ciekawostki i pytania na temat Świąt Bożego Narodzenia. Musimy przyznać, że klasa wykazała się dużą wiedzą na ten temat! 👏 Następnie dzieciaki zabrały się do pracy ✂️🖍 i tak powstały piękne gwiazdki, choinki i bombki! Na koniec dzieciaki zagrały na dzwonkach kolędę „Pójdźmy wszyscy do stajenki” i wspólnie zaśpiewaliśmy „Dzisiaj w Betlejem”. Zajęcia wprawiły nas w bardzo 🎅 świąteczny nastrój! Serdecznie 💚 dziękujemy za wizytę dzieciakom i pani wychowawczyni.