ZAWODOWCY W BIBLIOTECE

We wtorkowe popołudnie odbyły się zajęcia z cyklu ZaWoDoWcy. Gościliśmy 👩‍🦰 Panią Barbarę Siekierską – lekarza weterynarii.Na początku uczestnicy musieli odgadnąć rebus, gdzie hasłem była nazwa zawodu. Nasz gość opowiedział jak wygląda jego praca, na czym polega i z jakimi zwierzakami ma do czynienia. Zaskoczeniem był dodatkowy gość – suczka imieniem Nela, która dzielnie asystowała Pani weterynarz. Pod koniec zajęć nasi młodzi „odkrywcy” mieli za zadanie wykonać rysunek swojego wymarzonego zwierzaka. Nie uwierzycie co się na nich znajdowało…  Najlepszą zabawę mieliśmy jednak na sam koniec – zabawa ze szczeniakiem na całego.