Spektakl „Między stronami”

Drodzy Państwo,
przed nami kolejne wyjątkowe wydarzenie – spektakl teatralny „Między stronami” 🤩
Współczesny Wrocław: mała Nuśka podczas przeprowadzki znajduje stary dziennik.
Lata 30., Breslau, historia Gustawa – Niemca i Chaji – Żydówki zamknięta w zakładzie Zegarmistrza podczas rodzącego się i szalejącego nazizmu.
Lata 30., Lwów, rodzinna Arkadia profesorskiej rodziny Łomnickich, dwie córki, jedna z nich opisuje swoje wspomnienia w dzienniku, który podarował jej przyjaciel Ukrainiec.
Historia uniwersalna, która pokazuje co buduje, a co niszczy, niezależnie gdzie.
Grupa teatralna Po/między – pomiędzy stronami wrocławskiej codzienności odnajdujemy miłość do teatru.
3 grudnia 2022 r. godz. 18.00 Regionalna Izba Pamięci, Katy Wrocławskie, Rynek 2
Zapraszamy do rezerwacji bezpłatnych wejściówek: izba.pamieci@gokiskwr.pl