GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Moja mała ojczyzna – lekcja w Izbie Pamięci

Znacie pojęcie „Moja mała ojczyzna”? A uczniowie klasy 2c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich już znają! Dziś podczas zwiedzania wystawy poznali ciekawe fakty związane z historią naszego miasta, zaprojektowali pocztówki z pozdrowieniami i poznali herb Kątów. Mamy nadzieję, że lekcja Wam się drodzy uczniowie podobała, bo nas ujęła Wasza żywiołowość i pasja do poznawania dziejów naszego miasta.

  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content