GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

  Nadchodzące wydarzenia

 • Wyszukiwanie na stronie


 • Biuletyn Informacji Publicznej

 • Newsletter

  Jeżeli chcesz dostawać informacje o nadchodzących wydarzeniach w GOKiS Kąty Wrocławskie wpisz swój email.

 • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Moja mała ojczyzna – lekcja w Izbie Pamięci

Znacie pojęcie „Moja mała ojczyzna”? A uczniowie klasy 2c ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Kątach Wrocławskich już znają! Dziś podczas zwiedzania wystawy poznali ciekawe fakty związane z historią naszego miasta, zaprojektowali pocztówki z pozdrowieniami i poznali herb Kątów. Mamy nadzieję, że lekcja Wam się drodzy uczniowie podobała, bo nas ujęła Wasza żywiołowość i pasja do poznawania dziejów naszego miasta.

 • PARTNERZY

 • Gmina Kąty Wrocławskie
 • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content