GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Zapraszamy na piknik podczas Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada

Zapraszamy wszystkich na piknik z okazji Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada na grodzisku za GOKiS, od godz. 12.10 🇵🇱🇵🇱
Oto co dla Was przygotowaliśmy:
🔶 warsztaty Regionalnej Izby Pamięci w Kątach Wrocławskich i GOKiS – będziecie mogli przygotować patriotyczny string art, ołówkowe – patriotyczne wiatraczki, biało-czerwone bransoletki, kotyliony i kokardy narodowe oraz biało czerwone lampiony. Czeka na Was malowanie buziek, tatuaże i warkoczyki.
🔶Fundacja Dziedzictwa Kulturalnego Kamionna „Leśniczówka” zaprasza na pokaz i warsztaty haftu koralikowego połączonego z wystawą prac, warsztaty, podczas których dzieci i dorośli będą wyklejać kawałki kolorowego szkła tworząc barwne mazaiko-witraże. Będzie można wykonać koraliki inspirowane wzorami słowiańskimi, a także malować na szkle.
🔶 Przedstawiciele Signum Polonicum ubrani w niesamowicie barwne stroje historyczne zaprezentują staropolskie tradycje orężne oraz sztuki walki palcatami i szabla husarską.
🔶 Kaliber – Stowarzyszenie Strzeleckie zaprezentuje wystawę m. in. broni, szabel i palcatów.
🔶 Odwiedzi nas JGR nr 6 w Kątach Wrocławskich, przybędzie 4-osobowy zastęp, wyposażony w podstawowy sprzęt dedykowany do działań ratowniczo-gaśniczych, który zaprezentują strażacy.
🔶 Odwiedzi nas również Wojskowe Centrum Rekrutacji z Wrocławia z mobilnym punktem rekrutacyjnym.
ZAPRASZAMY!!!
Następny Post
  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content