GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Kulturalny październik w Izbie Pamięci

Zapraszamy na wyjątkowo kulturalny październik w Regionalnej Izbie Pamięci. W tym miesiącu czekają na Was różnorodne, ciekawe wydarzenia. 

Już w najbliższy piątek, tj. 7.10.2022 r. zapraszamy do uczestnictwa w II Spotkaniu Historyków Regionalnych, podczas którego będzie okazja do spotkania się w gronie lokalnych historyków i pasjonatów. Wstęp na wydarzenie jest bezpłatny, a zapisy nie są wymagane, rozpoczynamy o godz. 15.00.

Tydzień później 14.10.2022 r. o pałacach, dworach i zamkach Doliny Bystrzycy opowie nam Marta Miniewicz, przewodnik miejski wrocławski i praski, przewodnik terenowy dolnośląski, przewodnik górski sudecki, pilot wycieczek. Start wydarzenia: godz. 18.00. 

Z Martą Miniewicz będziecie Państwo mogli spotkać się również w sobotę, 15.10.2022 r., podczas wycieczki do pałacu w Krobielowicach – zwiedzimy nie tylko pałac i dawny apartament Blüchera, ale również mauzoleum i kościół w pobliskich Wojtkowicach. Na zakończenie imprezy, którą wspiera finansowo Powiat Wrocławski, odbędzie się ognisko w Wojtkowicach. Zbiórka przed pałacem o godz.11.00.

21.10.2022 r. czeka nas z kolei koncert zespołu Muzyki Polskiej „Mokosza”. Wstęp bezpłatny, start o godz. 18.00.

28.10.2022 r. o godz. 18.00 Małgorzata Urlich-Kornacka, przewodnik miejski wrocławski, przewodnik terenowy dolnośląski, pilot wycieczek, opowie o Powiecie Wrocławskim w kadrze filmowym. Wstęp bezpłatny, zapisy nie są wymagane.

Serdecznie zapraszamy, w razie pytań, prosimy o kontakt: izba.pamieci@gokiskwr.pl lub smzk@katywroclawskie.com.

Poprzedni Post
Następny Post
  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content