Dożynki Gminne 2022 – podsumowanie

Dożynki Gminne 2022 – radość, zabawa, taniec, śpiew!

To był wspaniały dzień!

Msza święta w Kościele  świętych  Piotra i Pawła w Kątach Wrocławskich, barwny korowód dożynkowy ulicami miasta, II Przegląd Zespołów Ludowych FOLKĄTY, konkurs na najpiękniejsze wieńce i kosze dożynkowe i wielu cudownych artystów na scenie – Zespół KEFIR BAND, Zespół Muzyki Polskiej MOKOSZA, Chór Sołtysów DYSZKANT i roztańczony Zespół Tańca Ludowego Hanka

Niekwestionowaną gwiazdą wieczoru była CLEO, której koncert przyciągnął setki fanów.

W tym miejscu składamy serdeczne podziękowania za  pomoc i wsparcie w zorganizowaniu dożynek gminnych wszystkim osobom zaangażowanym w stworzenie tego wyjątkowego wydarzenia: firmie Schavemaker Logistics&Transport, Peri, Defro, Bankowi Spółdzielczemu w Kątach Wrocławskich, Radiotechnice. Dziękujemy naszym partnerom: ZGK w Kątach Wrocławskich, UKS Luks oraz Powiatowi Wrocławskiemu. Dziękujemy Sołtysom i Przewodniczącym Osiedli z Gminy Katy Wrocławskie.

Tylko i wyłącznie dzięki Waszemu wsparciu i zaangażowaniu udało nam się zorganizować udane i wyjątkowe święto, które cieszy się w naszej gminie tak dużym zainteresowaniem.

Przede wszystkim jednak dziękujemy mieszkańcom za udział w uroczystościach dożynkowych, a tym samym włączenie się w kultywowanie pięknej tradycji święta plonów.