• To wydarzenie minęło.

WIELKANOCNA GRA TERENOWA

1 kwietnia 2023 - 15:00 - 16:30 UTC+1

Gdzie zajączek wielkanocny schował wszystkie jajeczka???

Aby to odkryć potrzebujesz mapy, cierpliwości, bystrego umysłu i dobrego humoru!

1 kwietnia zapraszamy dzieci, pod opieką dorosłych, do wielkanocnej gry terenowej, podczas której trzeba będzie znaleźć kolorowe jajeczka, wykonać zadania i rozwiązać zagadki, aby na koniec otrzymać nagrodę, o którą zadbał zajączek wielkanocny!

Obowiązują zapisy na www.gokiskwr.pl w zakładce ;zapisy na wydarzenia’.

Start godz. 15.00 przy scenie plenerowej z boku budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich przy ul. Zwycięstwa 23.

Zakończenie nastąpi do godziny 16.30 również przy scenie.

Gra realizowana jest w  ramach Jarmarku Wielkanocnego, który odbędzie się na parkingu przy budynku Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kątach Wrocławskich przy ul. Zwycięstwa w dniach 1-2 kwietnia 2023 r.

Data:
1 kwietnia 2023