GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

Rekrutacja dla wychowawców i kierowników wypoczynku podczas półkolonii

Poszukujemy wychowawców i kierowników wypoczynku podczas półkolonii organizowanych przez GOKiS.

TERMINY:

Półkolonie zimowe: 15.01.-25.01.2024 r.

Półkolonie letnie: 01.07-26.07.2024 r.

Zatrudniamy na okres jednego, dwóch (zima), trzech lub czterech (lato) tygodni, w zależności od dyspozycyjności. Preferujemy zatrudnienie na cały okres wypoczynku.

WYCHOWAWCY

Kwalifikacje i obowiązki zgodne z  rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (Dz.U. 2016 poz. 452).

Jeżeli potrafisz sprawić, aby dzieciaki pod Twoją opieką miały zapewniony niezapomniany i ciekawy czas, to zapraszamy do nas! Poszukujemy osób, które nie boją się nowych wyzwań, łatwo nawiązują kontakty, są kreatywne i pełne energii, a dodatkowo potrafią współpracować w grupie i chcą spróbować czegoś nowego.

Będziesz mógł się wykazać kreatywnością i zaproponować autorskie pomysły na ciekawie spędzony czas. Raz w tygodniu, wraz z uczestnikami, wybierzesz się na zorganizowaną przez nas wycieczkę.

Część zajęć organizujemy we własnym zakresie – Pływalnia Delfinek, warsztaty w Bibliotece, Regionalnej Izbie Pamięci czy na Hali Widowiskowo-Sportowej. Twoje zadanie będzie wtedy polegało na bezpiecznym przyprowadzeniu/odprowadzeniu dzieci i wsparciu osoby prowadzącej zajęcia.                      

KIEROWNIK WYPOCZYNKU

Kwalifikacje i obowiązki zgodne z  rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 30 marca 2016 r. w sprawie wypoczynku dzieci i młodzieży (Dz.U. 2016 poz. 452).

Kierownik wypoczynku, oprócz obowiązków biurowych, będzie brał udział w wycieczkach oraz nadzorował zajęcia prowadzone przez i z udziałem wychowawców, w różnych jednostkach GOKiS. Jeżeli jesteś osobą odpowiedzialną, masz dobrą organizację pracy, potrafisz zarządzać ludźmi i współpracować z organizatorem, zapraszamy do nas!

Prześlij swoje CV do 29.10.2023 r. na maila: programowy@gokiskwr.pl.

Masz pytania? Zadzwoń: 797 567 959, 71 316 61 41 wew. 16.

 

 

  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content