GMINNY OŚRODEK KULTURY I SPORTU W KĄTACH WROCŁAWSKICH facebook (71) 316-61-41 biuro@gokiskwr.pl

GOKiS Kąty Wrocławskie

GOKiS Kąty Wrocławskie

    Nadchodzące wydarzenia

  • Wyszukiwanie na stronie


  • Biuletyn Informacji Publicznej

  • Wirtualny Spacer po GOKiS

AKTUALNOŚCI

NOWOŚCI w GOKiS w Kątach Wrocławskich!!!

Kolejny rok kulturalny zbliża się wielkimi krokami… 🥳🥰
Przygotowaliśmy dla Was szeroką ofertę zajęć!
Co będzie się działo w GOKiS???
Sprawdźcie sami! Opisy zajęć znajdziecie na gokiskwr.pl w zakładce: zajęcia stałe – zajęcia grupowe i zajęcia indywidualne.

A oto nasze 💥NOWOŚCI💥

💥YOUDANCE & SPORT dla dzieci i młodzieży w wieku 10-18 lat.
👉Są to niesamowicie ciekawe zajęcia taneczne, podczas których uczestnicy będą się uczyć tańca sportowego. Będą budować własne choreografie taneczne, a także odtwarzać najbardziej znane choreografie z pop teledysków.
👉Zajęcia uczą kreatywnego myślenia, pracy zespołowej oraz sportowej rywalizacji.
👉Odbywają się pod opieką Mai Pięty – członka Federacji Tańca Sportowego w Irlandii DFI (członek World Dance Sport Federation WDSF), Nauczyciela i Sędziego Tańca Sportowego – stylów Latynoamerykańskich i Standardowych.

💥RYTMIKA w dwóch grupach wiekowych 3-4 lata oraz 5-6 lat.
👉Na tych zajęciach dzieci będą wykonywały ćwiczenia ruchowe do muzyki, w formie zabawy będą grać na instrumentach perkusyjnych, śpiewać piosenki. Nie obędzie się bez relaksacji muzycznej i rysunków muzycznych.
👉Rytmika uwrażliwia na sztukę już od najmłodszych lat, a także wspiera rozwój fizyczny i emocjonalny. Zajęcia uczą poprzez zabawę z tańcem, śpiewem czy grą na instrumentach.
👉Zajęcia poprowadzi Sylwia Dyderska, nauczyciel kontraktowy z przygotowaniem pedagogicznym, absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu ze specjalnością muzykoterapia i skrzypce.

 💥ZJĘCIA MUZYCZNE DLA NAJMŁODSZYCH w wieku 1,5-2,5 roku.
👉Są to zajęcia dla maluszków wraz z opiekunami. Będziecie wykonywać ćwiczenia dotykowe i ruchowe do muzyki, słuchać muzyki odpowiedniej do wieku dzieci. Możemy również wprowadzić elementy relaksacji dla najmłodszych.
👉Dzięki zajęciom muzycznym dzieci rozwijają umiejętności słuchowe, muzyczne, motoryczne. Zabawy rytmiczne uczą koncentracji, wspierają pamięć i poprawiają sprawność fizyczną.
👉Zajęcia poprowadzi Sylwia Dyderska, nauczyciel kontraktowy z przygotowaniem pedagogicznym, absolwentka Akademii Muzycznej im. K. Lipińskiego we Wrocławiu ze specjalnością muzykoterapia i skrzypce.

💥SZACHY dla dzieci i młodzieży w wieku 8-15 lat.
👉Zajęcia dla początkujących, podczas których poznacie podstawy gry, debiutów, taktyki. W ramach zajęć będą organizowane turnieje szachowe.
👉Gra w szachy sprzyja rozwojowi intelektualnemu – szczególnie pozytywnie wpływa na doskonalenie umiejętności matematycznych oraz logicznego myślenia. Uczy cierpliwości i skupienia.
👉Zajęcia odbywają się raz na dwa tygodnie, prowadzić je będzie Oliwer Cedzidło, miłośnik królewskiej gry w szachy, członek średzkiego klubu szachowego, prowadzący zajęcia dla młodych szachistów. Dodatkowo hipertekstualista, fotograf, grafik komputerowy, twórca serwisów internetowych, projektant stron internetowych. Redaktor i autor publikacji informatycznych.

💥ZESPÓŁ GITAROWY dla dzieci od 7 roku życia, młodzieży i osób dorosłych.
👉Do zespołu będą przyjmowane osoby, które dopiero chcą zacząć swoją przygodę z tym instrumentem. Posiadacie gitarę akustyczną, elektryczna lub basową? Dołączcie do naszego zespołu!
👉Uczestnicy, oprócz gry na instrumencie, będą się uczyć pracy zespołowej oraz będą zdobywać doświadczenie koncertowo-sceniczne podczas wydarzeń organizowanych przez GOKiS.
👉Instruktorem jest nasz wieloletni współpracownik Michał Leński – muzyk, gitarzysta z wieloletnim doświadczeniem. Od ponad 15 lat zawodowo zajmujący się kształceniem muzycznym dzieci. Aktywny muzyk na scenie od ponad 30 lat. Twórca autorskiego programu nauczania. Opracował kilkaset utworów, które pomagają rozwijać się jego podopiecznym.

💥ASHTANGA YOGA czyli joga dynamiczna
👉Zajęcia przeznaczone dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć czy umiejętności.
👉Ashtanga charakteryzuje się dynamicznymi, płynnymi przejściami między asanami, czyli pozycjami, łącząc ruch z oddechem. Zajęcia te pomogą Ci budować zdrowe, silne ciało i umysł. (Przeciwwskazania: urazy kręgosłupa, skłonności do kontuzji oraz inne poważne dolegliwości).
👉Instruktorem jest Natasza Spirydowicz Nauczyciel Ashtanga Vinyasa Yogi, wieloletnia pasjonatka, której miłość do Yogi zrodziła się w GOKiS w Kątach Wrocławskich.

💥YIN YOGA czyli joga relaksacyjna
👉Zajęcia polecane są dla kobiet w ciąży i rodziców z małymi dziećmi oraz dla wszystkich, bez względu na wiek, płeć czy umiejętności. Jeżeli szukasz wyciszenia i spokoju, potrzebujesz nieco zwolnić i złapać oddech – przyjdź do nas!
👉YIN Joga to bardzo spokojna odmiana jogi, polega na stymulowaniu i wzmacnianiu tkanek kości, stawów i więzadeł, poprzez długotrwały, ale delikatny nacisk, połączony z głębokim spokojnym oddechem. Pozycje utrzymuje się w bezruchu, co sprzyja rozluźnieniu
👉Instruktorem jest Natasza Spirydowicz Nauczyciel Ashtanga Vinyasa Yogi, wieloletnia pasjonatka, której miłość do Yogi zrodziła się w GOKiS w Kątach Wrocławskich.

Harmonogram, regulamin i cennik dostępne są już na a gokiskwr.pl w zakładce: zajęcia stałe.

  • PARTNERZY

  • Gmina Kąty Wrocławskie
  • TENIS STOŁOWY

OSTATNIO W GOKIS

Skip to content